Právě se nacházíte v: Úvod O nás

O nás

Společnost Malkol se zabývá velkoobchodem a maloobchodem se zdravotními potřebami již od roku 1992.

Malkol CZO spol. s r.o. je výhradním dovozcem a distributorem zdravotnických pomůcek dánské firmy Coloplast A/S. Jedná se o pomůcky pro ošetřování stomií (Coloplast, Alterna, Sensura, Comfeel), prostředky pro močovou inkontinenci – katetry pro jednorázovou katetrizaci EasiCath a SpeediCath, sběrné močové sáčky a močové urinaly Conveen a v neposlední řadě prostředky pro vlhké hojení ran Comfeel. O této specializaci Malkolu publikujeme historicky informace na www stránce www.malkolczo.cz.

Patříme mezi první společnosti, které již počátkem devadesátých let začaly provozovat zásilkovou službu pro výdej zdravotních potřeb. Dnes je zásilková služba doplněna o čtyři kamenné prodejny zdravotních potřeb.

V České republice patříme mezi první společnosti, které již od roku 2001 mají pro skladování, distribuci a prodej zdravotnických prostředků zavedený systém řízení jakosti dle norem ISO 9001. Certifikaci provedl a dohled nad dodržováním všech postupů pravidelně vykonává mezinárodně uznávaný zkušební orgán TÜV.

E-shop Malkol.cz je další aktivitou naší společnosti. Komodita zdravotních potřeb má i na internetu svá specifika a vznik zdravotnického e-shopu byl podložen racionální úvahou: Spojit potenciál dvacetileté zkušenosti se zásilkovou službou a odborný a dispoziční servis provozovaných kamenných obchodů s nabídkou na internetu.

Mnoho kategorií pomůcek od nás dostanete nejrychleji. Jako výhradní dovozce a distributor výrobků firmy Coloplast pro ČR máme vlastní centrální sklad a pracovníci naší expedice budou napojeni přímo na Vaše objednávky realizované na e-shopu Malkol.cz.

V den, kdy obdržíme Váš poukaz na zdravotnickou pomůcku (která je u nás skladem), je objednávka zpracována a do 14. hodiny zásilka převzata sběrným vozem. Nejčastěji následující pracovní den Vám kurýr předá balíček u Vašich dveří. S předstihem formou SMS můžete být informováni o doručení zásilky, s možností dojednat jiný termín.

Nepodaří-li se u Vás doma zásilku předat, naleznete ve schránce informaci o tom, že je uložena na nejbližší poště. Rovněž máte možnost si zboží objednané na internetu vyzvednout na některé z našich prodejen – výdejním místě (viz. stránka Kontakty).

Sortiment zdravotních a zdravotnických pomůcek je všeobecně rozsáhlý. Většina zdravotních pomůcek nepatří do běžných skladových zásob lékáren a zdravotnických prodejen. Ušetříme Vám opakovanou cestu po obchodech. Od nás dostanete zboží typicky obratem, nejčastěji až do bytu. Nabízíme Vám jistotu, že dostanete skutečně tu "Vaší pomůcku". Nikdo Vás nebude přesvědčovat k rovnocenné nebo tzv. "ještě lepší" náhradě.

Jednou ze zásadních kapitol našeho servisu je zásilková služba zdravotních potřeb na základě Poukazů na léčebné a ortopedické pomůcky.

  • Poukaz, na zadní straně podepsaný od Vašeho ošetřujícího a revizního lékaře, od Vás převezmeme a obratem zašleme požadovanou zdravotní pomůcku. Neúčtujeme žádné poplatky spojené s expedicí.
  • Pokud si zákazník potřebuje jen ověřit výši eventuálního doplatku, nebo má jiný dotaz, může využít speciálního formuláře pro poukaz na léčebnou a ortopedickou pomůcku, na základě kterého jeho dotaz obratem zpracujeme.
 

tiráž

(c)2013 -2023 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 82/58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

 

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.