Právě se nacházíte v: E-shop Speciální kosmetika Ošetřování pokožky Protopan Complete

Protopan Complete

Protopan Complete
Varianta:
Naše cena:
Dostupnost: Skladem
Značka:Herbo Medica s. r. o.
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

Protopan Complete je měsíční kůra 5 základních přípravků pro celkovou péči o atopickou pokožku. Obsahuje lokální krém a tělové mléko bez kortikoidů, které dodávají potřebné látky zvenku a doplňky stravy, které pokožku cíleně vyživují zevnitř. Vyvinuto a testováno atopikem.

Kožní buňky se v těle kompletně obnovují 1x za cca 3 - 4 týdny. Proto i ekzém, který zhojíme například kortikoidy, se za tuto dobu často projeví znovu. Pokud však začneme vyživovat svou pokožku správně i zevnitř, začne se nově "dorůstající" kůže dostávat na povrch ve výrazně lepším stavu, než v době, kdy jsme o ni nepečovali. Tak začnou mizet i projevy, které mají jednu z hlavních příčin v nekvalitní stravě.

Měsíční kůra obsahuje:


Protopan® Local Cream
Promašťovací krém na ložiska atopického ekzému, suchou nebo psoriatickou pokožku se sklonem k šupinatění a svědění. Rychle doplní potřebné látky pro tvorbu účinné kožní bariéry. Zvyšuje pružnost a odolnost pokožky proti zanášení nečistot a vzniku zánětů. Neobsahuje parfemaci a nedráždí.

Protopan® Body Lotion
Lehce roztíratelné tělové mléko pro snadnou péči o atopickou a suchou pokožku celého těla. Díky vhodně zvolené receptuře napomáhá pokožku promastit, zklidnit a následně regenerovat. Také neobsahuje žádnou parfemaci a nedráždí.

Protopan® Lactobacillus + inulin
Probiotika s obsahem speciálních a vysoce odolných probiotických kultur Bifidobacterium longum, Lactobacillus casei a Lactobacillus rhamnosus. Tyto druhy dlouhodobě vykazují nejlepší výsledky při výživě pokožky s atopickým ekzémem. Inulin zajišťuje, že probiotické kultury přežijí jak v tobolce, tak cestu až do tlustého střeva.

Protopan® Omega 3&6
Omega mastné kyseliny jsou jedním z mála potravinových doplňků, které při léčbě atopického ekzému dlouhodobě doporučují k užívání sami dermatologové. Jedná se o doplňky, které posilují kůži, dodávají jí chybějící látky a mohou mírnit jak svědění, tak kožní zánět.
Doplněk stravy s obsahem oleje z hadince jitrocelového, kde je obsah esenciálních mastných kyselin mezi rostlinnými oleji jedinečný. Obsahuje velké množství polynenasycených mastných kyselin n-3 a významné množství n-6 kyseliny gama-linolenové (GLA). Kromě jiného je to také bohatý zdroj kyseliny stearidonové (SDA) s jejím obsahem minimálně 12%.

Protopan® pH balance
Jednou z příčin vzniku a zhoršování atopického ekzému velmi často bývá špatná životospráva a překyselení organismu. Protopan® pH balance výrazně napomáhá k odkyselení a to má příznivý vliv na udržení správného pH pokožky. To je speciálně u lidí, trpících atopickým ekzémem velmi důležité.
Doplněk stravy pH balance je určený k udržení optimálního pH organismu. Obsahuje směs minerálních látek a stopových prvků jako je sodík, draslík, vápník, hořčík, zinek, železo, mangan, měď, molybden a selen, které mají celou škálu příznivých účinků.

K sadě Protopan Complete můžete dokoupit také speciální sprchový olej https://www.malkol.cz/protopan-shower-oil-Z2455.html
 
Jak užívat Protopan Complete


Doplňky stravy užívejte pravidelně každý den, nejlépe všechny najednou. Tobolky Omega 3&6 a Lactobacillus ideálně ráno zapijte roztokem pH balance. Probiotika lze také rozmíchat např. do mléka nebo jogurtu.
Local Cream aplikujte na ložiska ekzému dle potřeby, minimálně však 2x denně. Mléko Body Lotion nanášejte dle potřeby, po koupeli ideálně do 3 minut, než se póry pokožky uzavřou. 

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  


 

tiráž

(c)2013 -2017 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

Výdejní místo e-shopu, 17. listopadu - Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava
e-mail: ostrava@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.