Právě se nacházíte v: E-shop Dárkové sety Dárkový set tonometr Tensoval + GS Condro + UNICATUM Chondro + Čaj

Dárkový set tonometr Tensoval + GS Condro + UNICATUM Chondro + Čaj

Dárkový set tonometr Tensoval + GS Condro + UNICATUM Chondro + Čaj - Apotheke
Varianta:
Naše cena:
Značka:nezadaný
Kód:set001
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

Připravili jsme pro Vás Dárkový set cenově zvýhodněných produktů.

Set se skládá z tonometru Tensoval comfort FAMILY,  přípravku pro udržení zdravých kloubů GS Condro Diamant, rašelinového balzámu s bylinnými extrakty UNICATUM Chondro a čaje Apotheke s příchutí zázvoru a medu, který vás v zimních měsících příjemně zahřeje.

Tonometr Tensoval comfort FAMILY

Digitální pažní tonometr s manžetami 22-32 a 32-42 cm

GS Condro Diamant - 120 tablet

Novinka v řadě osvědčených kloubních produktů GS Condro. Poprvé je GS Condro obohaceno o unikátní DIAMANT FORTESCIN® – komplex pro péči o kloubní i pojivový aparát.

Pomáhá udržovat zdravé klouby, podporuje jejich pohyblivost - zaměřuje se na kloub jako celek - to znamená, že vyživuje nejen kloubní chrupavky a menisky, ale nově také kloubní pouzdra, vazy a šlachy! 

Základem všech kloubních přípravků GS Condro je glukosamin sulfát – základní stavební molekula tzv. proteoglykanů – látek přirozeně zajišťujících pružnost a zároveň výživu kloubní chrupavky. Je také důležitou součástí kloubního mazu, který snižuje tření a opotřebení kloubních ploch. 

Pro dosažení žádoucího efektu je vhodné používat jednou denně 2 tablety po dobu alespoň 2 měsíců.

UNICATUM Chondro - 250 ml

Rašelinový balzám s bylinnými extrakty - prohřeje a uvolní pohybový aparát. Byl vyvinut jako masážní přípravek po namáhavé každodenní činnosti na základě tradiční, generacemi prověřené receptury. Součástí tohoto rašelinového balzámu jsou také bylinné extrakty (např. kostival, kaštan, jalovec). Vyvážené složení rašelinového balzámu UNICATUM Chondro zaručuje silný a široký účinek. Některé ze složek tohoto balzámu obsahují také látky, o kterých je známo, že ulevují při bolestech kloubů, svalů a páteře a při svalovém přetížení. UNICATUM Chondro se vyrábí z extraktu pravé rašeliny a bylinných výtažků prvotřídní kvality.

Rašelina (Peat Extract) – O rašelině je známo, že se používá v tradičním lázeňství k prohřátí pokožky. Sekundárním projevem prohřátí rašelinou může být i úleva při svalovém přetížení, po sportu, po úraze nebo při degenerativních procesech pohybového ústrojí. Díky vysokému obsahu minerálních látek a huminových kyselin je rašelina vhodná jako doplňující péče při revmatických chorobách a osteoporózách. Látky obsažené v rašelině, jako například hořčík, zinek a křemík, působí blahodárně i v péči o problematickou pokožku. Celkově pokožku zklidňují a udržují v dobrém stavu.

Kostival lékařský (Symphytum Officinale Extract) – Použití kostivalu lékařského je již dokumentováno Řeky a Římany ve 2. století n.l. Během středověku se stal kostival v podobě obkladu pomocníkem hlavně při zlomeninách. Hlavní složkou kostivalu je alantoin, který podporuje regeneraci, účinně urychluje obnovu buněk a odstraňuje pocit únavy. Výrazně také napomáhá při řešení poúrazových stavů.

Jalovec obecný (Juniperus Communis Oil) – Jalovec aktivuje lymfatický systém, čímž napomáhá odstraňovat toxické látky. Účinně urychluje regeneraci namožených svalů. Zvyšuje prokrvení pokožky.

Kaštan (Aesculus Hippocastanum Extract) – Aktivní látky získávané z kaštanu jsou aescin, třísloviny a flavonoidní glykosidy. Tyto složky se podílí na zvyšování elasticity cévních stěn, zvyšují oběhovou rychlost, žilní odtok a omezují tvorbu otoků. Mají také výrazný protizánětlivý a hojivý účinek.

Pravidelné používání zvyšuje účinnost. Pro zvýšení účinnosti je také možno použít zábal.

čaj Apotheke - zázvor a med - 20 x 2g

Porcovaný ovocný čaj s jemně štiplavou chutí zázvoru  a medu, která Vás příjemně zahřeje.

Složení: zázvor, šípek plod, jablko plod, ostružina list, kyselina citronová, přírodní citronové aroma, přírodní limetkové aroma, lékořice, skořice, medové aroma přírodně identické, med.

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  


 

tiráž

(c)2013 -2017 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

Výdejní místo e-shopu, 17. listopadu - Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava
e-mail: ostrava@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.