Právě se nacházíte v: E-shop Stomické pomůcky Sáčky dvoudílné Ileostomické SenSura Mio Kids - dětské ileostomické sáčky (dvoudílný systém s adhezivním upínáním) - 10 ks/ bal. - příruba 27 mm - neutrální šedý - vel. MINI

SenSura Mio Kids - dětské ileostomické sáčky (dvoudílný systém s adhezivním upínáním) - 10 ks/ bal. - příruba 27 mm - neutrální šedý - vel. MINI

SenSura Mio Kids -  dětské ileostomické sáčky (dvoudílný systém s adhezivním upínáním) - 10 ks/ bal.
SenSura Mio Kids -  dětské ileostomické sáčky (dvoudílný systém s adhezivním upínáním) - 10 ks/ bal.
Varianta:
Naše cena:
Dostupnost: Skladem
Značka:Coloplast
Kód:18720
SÚKL číslo:5014507
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

  SenSura Mio Kids pro dětské pacienty je bezpečný dvoudílný systém s adhezivním upínáním, který usnadňuje aplikaci/ připevnění  sáčku k podložce. Adhezivní upínací systém je ohybatelný, umožňuje velkou svobodu pohybu což dělá SenSura Mio Kids  pohodlnou  a diskrétní pomůckou.

    Sáček může být oddělen od podložky, což umožňuje častější výměnu sáčku bez nutnosti výměny podložky. 

    Stomické podložky SenSura Mio Kids mají lepicí materál, který byl vyroben pomocí technologie BodyFit. Lepicí materiál na dětských stomických pomůckách má úplně stejné vlastnosti jako elastický lepící materiál Sensura Mio pro dospělé. Je vysoce pružný a dokonale kopíruje pohyby těla. Při náší tak malým stomikům pocit bezpečí i při pohybu. 
  • Elastický lepicí materiál ve tvaru hvězdy: Podložka má tvar hvězdy, který umožňuje lepší přilnutí, protože cípy hvězdy krásně obejmou malé kulaté bříško dítěte. Podložku a cípy lze na bříšku natočit a vyhnout se tak přelepení některých nežádoucích míst, např. pupíku. 
  • Fit zóny: Na vnějším okraji lepicího materiálu jsou zabudované tzv. fit zóny, malé vroubkování, které podložce umožní sledovat pohyby těla. Kolem středu lepícího materiálu jsou další fit zóny, které zajišťují pružnost podložky kolem stomie.
  • Unikátní kruhový filtr: Filtr byl navržen jako kruhový proto, aby pomáhal chránit uhlíkový filtr před ucpáním. Tím se předchází nechtěnému nadouvání sáčku plyny. 
  • Diskrétní vzhled sáčku: Dětský sáček SenSura® Mio Kids je opatřen neutrální šedou tkanou textilií, která je voděodolná a příjemná na kůži. Diskrétní vzhled sáčku nepřipomíná, že jde o zdravotnickou pomůcku.
 
    Na straně sáčku od těla je v textilii vytvořeno kontrolní okénko, které umožňuje snadnou kontrolu stomie bez nutnosti odlepení sáčku.   

   Ileostomické sáčky SenSura Mio mají integrovanou výpusť se zavíráním na suchý zip. Ta se po vypuštění sáčku zaroluje a uschová pod látkový potah, takže sáček je velice diskrétní.                                       

   Sáčky SenSura Mio Kids jsou dostupné v neutrální šedé a průhledné variantě. 

    U dvoudílného systému je důležité, aby se shodovala velikost adhezivního upínacího systému podložky i sáčku. K dispozici jsou příruby o průměru: 27 mm a 35 mm. 

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  


PŘÍSLUŠENSTVÍ
1 022 Kč
Podložky k dvoudílnému systému SenSura Mio Kids pro děti od 6 měsíců do 4 let.
 

tiráž

(c)2013 -2023 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 82/58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

 

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.