Právě se nacházíte v: E-shop Stomické pomůcky Sáčky jednodílné Ileostomické Sensura Mio - jednodílný sáček ileostomický- konvexní, šedá barva - 10 ks - Hluboký konvex - MAXI, s otvorem 10 - 43 mm

Sensura Mio - jednodílný sáček ileostomický- konvexní, šedá barva - 10 ks - Hluboký konvex - MAXI, s otvorem 10 - 43 mm

Sensura Mio - jednodílný sáček ileostomický- konvexní, šedá barva - 10 ks
Sensura Mio - jednodílný sáček ileostomický- konvexní, šedá barva - 10 ks
Varianta:
Naše cena:
Značka:Coloplast
Kód:16654
SÚKL číslo:5009128
VZP číslo:0172919
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

Sáčky SenSura Mio jsou vyrobené z hebké tkané látky, která je příjemná pokožce a zároveň silná a voděodolná. To urychluje sušení sáčku po koupeli nebo plavání.

    Speciálně zvolená neutrální barva je navržena tak, aby si sáčku nikdo nevšiml – není vidět dokonce ani pod bílou košilí.

   Na straně sáčku od těla je v textilii vytvořeno kontrolní okénko, které umožňuje snadnou kontrolu stomie bez nutnosti odlepení sáčku.

  Jedinečný lepící materiál SenSura Mio, trvale připevněný k sáčku, je elastický - se natahuje a smršťuje spolu s kůží s každým pohybem těla. Dokonale přizpůsobí různým křivkám těla i stomiím v oblasti kýly, jizev a kožních záhybů.

   Konvexní sáček je vhodný především u vpadlých stomií. Lepící část sáčku má mírně vypouklý tvar, čímž vyvíjí mírný a stálý tlak na břišní stěnu v okolí stomie a tím vytlačuje vpadlou stomii nad úroveň kůže.  

   Měkké hydrokoloidní adhezivum okamžitě přilne, bezpečně drží po celou dobu nošení a jeho absorpční schopnosti a odolnost jsou přizpůsobené vysoce agresivním výměškům. Celkové provedení adhezivní plochy zajišťuje dokonalou přilnavost, současně však při potřebě výměny umožňuje snadné odstranění. Lepící materiál je vyroben tak, aby nezanechával po odstranění žádné zbytky na kůži. Pro snazší manipulaci při odlepování  je podložka vybavena poutkem

   Otvor pro stomii lze v lepící podložce vystřihnout podle tvaru a velikosti stomie. K usnadnění přesného vystřižení otvoru je lepicí podložka opatřena jasně modrými linkami ohraničujícími příslušnou velikost. 

 Uhlíkový filtr, kterým je sáček opatřen, redukuje zápach, zároveň však umožňuje proudění vzduchu a zachovává jeho diskrétnost. Filtr zmírňuje riziko nafukování sáčku a tím brání nežádoucímu "vyboulení" sáčku pod oděvem. V místě označení lze filtr otevřít nebo zavřít (přelepit) pro zmírnění efektu nafukování sáčku nebo naopak přisátí stěn sáčku k sobě. Sáčky Sensura Mio jsou vybaveny ještě unikátním kruhovým před-filtrem, který poskytuje vyšší ochranu před zanesením výměšky a bylo dokázáno, že redukuje nadouvání sáčku plyny až o 61%.

  Ileostomické sáčky SenSura Mio mají integrovanou výpusť se zavíráním na suchý zip. Ta se po vypuštění sáčku zaroluje a uschová pod látkový potah, takže sáček je velice diskrétní.  

  Sáčky SenSura Mio - konvexní jsou dostupné v objemových velikostech  Midi, Maxi

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  

DOPORUČUJEME
195 Kč
Přídržný stomický pásek pro zvýšení pocitu bezpečí, je pružný a pohodlný.
209 Kč
Bariérový krém je ideálním prostředkem pro stomiky k ochraně suché nebo podrážděné kůže.
218 Kč
Vlhčené ubrousky k čištění okolí stomie s provitamínem B5

 

tiráž

(c)2013 -2023 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 82/58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

 

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.