Právě se nacházíte v: E-shop Stomické pomůcky Podložky S oušky Sensura Mio Click (dvoudílný systém) konkávní (obrácený konvex) - podložka se 4 oušky - 5 ks - příruba 40 mm, s otvorem 10 - 35 mm

Sensura Mio Click (dvoudílný systém) konkávní (obrácený konvex) - podložka se 4 oušky - 5 ks - příruba 40 mm, s otvorem 10 - 35 mm

Sensura Mio Click (dvoudílný systém) konkávní (obrácený konvex) - podložka se 4 oušky - 5 ks
Sensura Mio Click (dvoudílný systém) konkávní (obrácený konvex) - podložka se 4 oušky - 5 ks
Varianta:
Naše cena:
Dostupnost:Skladem
Značka:Coloplast
Kód:18500
SÚKL číslo:5008378
VZP číslo:0172909
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

  Konvexní podložka je vhodná především u vpadlých stomií, má mírně vypouklý tvar, čímž vyvíjí mírný a stálý tlak na břišní stěnu v okolí stomie a tím vytlačuje vpadlou stomii nad úroveň kůže.

  Podložky řady SenSura Mio Click jsou vyrobeny z jedinečného elastického materiálu, který se natahuje a smršťuje spolu s kůží s každým pohybem těla.

 Elastický materiál  „BodyFit“  se dokonale přizpůsobí různým křivkám těla i stomiím v oblasti kýly, jizev a kožních záhybů.

-       Měkké hydrokoloidní adhezivum okamžitě přilne, bezpečně drží po celou dobu nošení a jeho absorpční schopnosti a odolnost jsou přizpůsobené vysoce agresivním výměškům

-       Celkové provedení adhezivní plochy zajišťuje dokonalou přilnavost, současně však při potřebě výměny umožňuje snadné odstranění. Lepící materiál je vyroben tak, aby nezanechával po odstranění žádné zbytky na kůži. Pro snazší manipulaci při odlepování  je podložka vybavena poutkem

-       Otvor pro stomii lze v lepící podložce vystřihnout podle tvaru a velikosti stomie. K usnadnění přesného vystřižení otvoru je lepicí podložka opatřena jasně modrými linkami ohraničujícími příslušnou velikost.

-       Podložky SenSura Mio Click jsou standardně vybaveny čtyřmi oušky, která slouží pro případné uchycení stomickým pásem Sensura Mio.

SenSura Mio Click je dvoudílný systém skládající se z podložky a sáčku. Podložka se spolehlivě přilepí na tělo a zůstává na kůži i několik dní. K podložce se jednoduše připevní sáček, který se vyměňuje dle potřeby. To umožňuje měnit sáček častěji než podložku. Tento systém je vhodný všude tam, kde je pokožka v okolí stomie podrážděná a časté nalepování a odlepování jednodílného sáčku by tuto situaci zhoršovalo. 

Upínací systém dvoudílných pomůcek SenSura Mio Click je velmi jednoduchý a spolehlivý. Sáček je k podložce bezpečně připevněn pomocí mechanického kroužku se zámečkem.  Slyšitelné kliknutí potvrzuje bezpečné uzamčení sáčku k podložce. Slyšitelné kliknutí potvrzuje bezpečné uzamčení sáčku k podložce. Před uzamčením zámečku na kroužku lze sáček natočit do požadované pozice bez nutnosti odpojení sáčku od podložky.  Zámeček se uzavírá i otevírá bez tlaku na břišní stěnu.

Široká nabídka sestává z různých velikostí otvorů pro stomii, které lze v podložce vystřihnout. Důležité je, aby se shodovala velikost upínacího mechanického kroužku podložky i sáčku. K dispozici jsou upínací kroužky – příruby o průměru: 40 mm, 50 mm, 60 mm a 70 mm.

Pozor – systém Sensura Mio není kompatibilní s předchozí řadou SenSura Click. Je tedy nutné mít i sáček i podložku řady Sensura Mio.

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  

DOPORUČUJEME
183 Kč
Bariérový krém je ideálním prostředkem pro stomiky se suchou nebo podrážděnou kůží.
195 Kč
Přídržný stomický pásek pro zvýšení pocitu bezpečí, je pružný a pohodlný.
218 Kč
Vlhčené ubrousky k čištění okolí stomie s provitamínem B5

 

tiráž

(c)2013 -2023 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 82/58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

 

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.