Právě se nacházíte v: E-shop Stomické pomůcky Podložky Mírně konvexní SenSura Click Xpro (dvoudílný systém) mírně konvexní podložka, 5 ks - příruba 40 mm, otvor 15 - 23 mm

SenSura Click Xpro (dvoudílný systém) mírně konvexní podložka, 5 ks - příruba 40 mm, otvor 15 - 23 mm

SenSura Click Xpro (dvoudílný systém) mírně konvexní podložka, 5 ks - Coloplast
SenSura Click Xpro (dvoudílný systém) mírně konvexní podložka, 5 ks
Varianta:
Naše cena:
Značka:Coloplast
Kód:110150
SÚKL číslo:5008649
VZP číslo:0085672
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

Mírně konvexní podložka je vhodná především u vpadlých stomií, má mírně vypouklý tvar, čímž vyvíjí mírný a stálý tlak na břišní stěnu v okolí stomie a tím vytlačuje vpadlou stomii nad úroveň kůže.

Stomická podložka SenSura Click Xpro je určená  ileostomikům a urostomikům, jejichž kůže je vystavena agresivním výměškům nebo moči a proto je mnohem více namáhaná než je tomu u kolostomiků a potřebuje vyšší ochranu kůže.

SenSura je opatřena technologií dvouvrstvého lepícího materiálu:

  • Světlejší ochranná vrstva chrání kůži před naleptáním výměšky ze stomie a zabraňuje jejímu odlepení a podtečení kolem stomie.
  • Tmavší vrstva šetrná ke kůži absorbuje pot a vlhkost z kůže, tím udržuje kůži suchou a zdravou a zmírňuje riziko podráždění kůže.

Oválný tvar a přizpůsobivý materiál zaručuje stejnoměrné přilnutí dokonce i k nerovnému povrchu břišní stěny. Poskytuje větší pohodlí při nošení, protože se přizpůsobuje vašemu tělu.

Lepící materiál je pevný a silně přilne ke kůži. Tím zajišťuje bezpečí a jistotu pro stomiky.  S absorpcí vlhkosti dochází ke zvětšení objemu lepícího materiálu a těsnému přilnutí  okolo stomie, což zvyšuje ochranu.
Odlepení lepícího materiálu z kůže je snadné a bezbolestné. Lepící materiál je vyroben tak, aby nezanechával po odstranění žádné zbytky na kůži. Manipulaci s podložkou usnadňuje poutko pro odlepení.

Otvor pro stomii lze v lepící podložce vystřihnout podle tvaru a velikosti stomie. K přesnému vystřižení otvoru je lepicí podložka opatřena jasně modrými linkami ohraničujícími příslušnou velikost.

Podložky SenSura Click jsou standardně vybaveny oušky, která slouží pro případné uchycení stomickým pásem.

SenSura Click je dvoudílný systém skládající se z podložky a sáčku. Podložka se spolehlivě přilepí na tělo a zůstává na kůži i několik dní. K podložce se jednoduše připevní sáček, který se vyměňuje dle potřeby. To umožňuje vyměňovat sáček častěji než podložku. Tento systém je vhodný všude tam, kde je pokožka v okolí stomie podrážděná a časté nalepování a odlepování jednodílného sáčku by tuto situaci zhoršovalo. 

Upínací systém dvoudílných pomůcek SenSura Click je velmi jednoduchý a spolehlivý. Sáček je k podložce bezpečně připevněn pomocí mechanického kroužku se zámečkem.  Slyšitelné kliknutí potvrzuje bezpečné uzamčení sáčku k podložce. Zámeček se uzavírá i otevírá bez tlaku na břišní stěnu.

Široká nabídka sestává z různých velikostí otvorů pro stomii, které lze v podložce vystřihnout. Je možné je volně kombinovat se sáčky SenSura , ale i se starším typem Alterna. Důležité je, aby se shodovala velikost upínacího mechanického kroužku podložky i sáčku. K dispozici jsou upínací kroužky – příruby o průměru 40 mm, 50 mm, 60 mm a 70 mm.

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  

DOPORUČUJEME
340 Kč
Moderní BRAVA lubrikační deodorant neutralizuje zápach a zároveň má multi-lubrikační účinek.
243 Kč
Sprej šetrný ke kůži, který jednoduše odstraní stomickou podložku a zbytky lepu z kůže
195 Kč
Přídržný stomický pásek pro zvýšení pocitu bezpečí, je pružný a pohodlný.

 

tiráž

(c)2013 -2023 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 82/58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

 

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.