Právě se nacházíte v: Úvod Články Zdravá chůze? Jedině v designových ortopedických botách Peter Legwood a Santé

Články | Zdravá chůze? Jedině v designových ortopedických botách Peter Legwood a Santé

autor: Malkol | Publikováno v rubrice: Zdraví

Nohy je třeba hýčkat, protože nás nosí celý život. Všichni to víme, ale málokdo se tím řídí. Přitom pokud jsou naše nohy v nepohodě, může se to výrazně projevit bolestmi zad, hlavy a kloubů.

Zejména ženy však často dávají přednost vzhledu před funkčností. U ortopedických bot Peter Legwood však už nemusí dělat kompromisy. Moderní vzhled a dokonalá funkčnost tuto značku zdobí už téměř 30 let. Navíc jsou tyto boty z materiálu, který umožňuje individuální přizpůsobení každé noze. Kromě standardních velikostí jsou možné také individuální úpravy. V tom případě je ale zapotřebí osobní návštěva prodejny.

Ortopedické pantofle Peter Legwood- AEQUOS DOLPHIN - Fuchsiová - růžová

Jedinečnost obuvi a vložek této značky je založena na patentovaném systému AEQUOS. Ten využívá mimo jiné působení série tlakových bodů a naklonění, jež dodávají chodidlu větší stabilitu. Výsledkem je zlepšení rovnováhy a menší namáhání pohybového aparátu.

Ortopedické pantofle Peter Legwood- AEQUOS BULL - azurová

Ze širokého sortimentu tvarů a barev si pak vybere opravdu každý. Obuv byla vyvinuta jako regenerační a je vhodná pro celodenní nošení. Podrážka je samozřejmě protiskluzová. Kvalitu obuvi ocení především lidé, kteří většinu dne tráví na nohou (zdravotnický personál, učitelé, zaměstnanci pohostinství atp.), ale také sportovci, těhotné ženy, děti i senioři. V nabídce jsou i tolik populární zdravotní žabky.

Ortopedické pantofle Peter Legwood- AEQUOS SHARK žabky - světle růžová

Zásadní pro výběr vhodné obuvi je kromě jejího tvaru, materiálu a dalších parametrů také její hmotnost. Podle výpočtů každé navýšení hmotnosti obuvi o 100 g znamená, že denně naše nohy zvednou při běžném pohybu o 1 tunu navíc.

Také certifikovaná obuv české značky Santé splňuje přísné normy pro výrobu zdravotní obuvi. Tvarovaná stélka podepírá příčnou i podélnou nožní klenbu a zabraňuje vzniku plochých nohou. Také dokonale rozděluje zatížení na celou plochu nohy a tlumí nárazy při chůzi.

Dámské polobotky Santé

Zdravotní obuv zakoupíte na našem e-shopu a také v našich prodejnách.zpět na seznam článků

 

tiráž

(c)2013 -2021 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

 

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.