Právě se nacházíte v: E-shop Stomické pomůcky Sáčky jednodílné Urostomické Sensura Mio - jednodílný sáček urostomický - konvexní, průhledný - 10 ks - Měkký konvex - MAXI, s otvorem 10 - 50 mm

Sensura Mio - jednodílný sáček urostomický - konvexní, průhledný - 10 ks - Měkký konvex - MAXI, s otvorem 10 - 50 mm

Sensura Mio - jednodílný sáček urostomický - konvexní, průhledný - 10 ks
Sensura Mio - jednodílný sáček urostomický - konvexní, průhledný - 10 ks
Varianta:
Naše cena:
Dostupnost: Skladem
Značka:Coloplast
Kód:16810
VZP číslo:0171527
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

Jednodílný uzavřený sáček z hebké tkané látky, voděodolný, s účinným filtrem.

   Sáčky SenSura Mio jsou vyrobené z hebké tkané látky, která je příjemná pokožce a zároveň silná a voděodolná. To urychluje sušení sáčku po koupeli nebo plavání.

    Speciálně zvolená neutrální barva je navržena tak, aby si sáčku nikdo nevšiml – není vidět dokonce ani pod bílou košilí.

   Sáček je na straně od těla průhledný, což umožňuje snadnou kontrolu stomie bez nutnosti odlepení sáčku.

  Jedinečný lepící materiál SenSura Mio, trvale připevněný k sáčku, je elastický - se natahuje a smršťuje spolu s kůží s každým pohybem těla. Dokonale přizpůsobí různým křivkám těla i stomiím v oblasti kýly, jizev a kožních záhybů.

  Konvexní sáček je vhodný především u vpadlých stomií. Lepící část sáčku má mírně vypouklý tvar, čímž vyvíjí mírný a stálý tlak na břišní stěnu v okolí stomie a tím vytlačuje vpadlou stomii nad úroveň kůže.

  Měkké hydrokoloidní adhezivum okamžitě přilne, bezpečně drží po celou dobu nošení a jeho absorpční schopnosti a odolnost jsou přizpůsobené vysoce agresivním výměškům. Celkové provedení adhezivní plochy zajišťuje dokonalou přilnavost, současně však při potřebě výměny umožňuje snadné odstranění. Lepící materiál je vyroben tak, aby nezanechával po odstranění žádné zbytky na kůži. Pro snazší manipulaci při odlepování  je podložka vybavena poutkem

 

 Otvor pro stomii lze v lepící podložce vystřihnout podle tvaru a velikosti stomie. K usnadnění přesného vystřižení otvoru je lepicí podložka opatřena jasně modrými linkami ohraničujícími příslušnou velikost. 

 Uhlíkový filtr, kterým je sáček opatřen, redukuje zápach, zároveň však umožňuje proudění vzduchu a zachovává jeho diskrétnost. Filtr zmírňuje riziko nafukování sáčku a tím brání nežádoucímu "vyboulení" sáčku pod oděvem. V místě označení lze filtr otevřít nebo zavřít (přelepit) pro zmírnění efektu nafukování sáčku nebo naopak přisátí stěn sáčku k sobě. Sáčky Sensura Mio jsou vybaveny ještě unikátním kruhovým před-filtrem, který poskytuje vyšší ochranu před zanesením výměšky a bylo dokázáno, že redukuje nadouvání sáčku plyny až o 61%.

    Urostomické sáčky SenSura Mio mají  integrovaný měkký výpustný ventil, se kterým se snadno manipuluje a lze jej skrýt do kapsy sáčku, pokud není používán. To zabraňuje tření o nohu a poskytuje více komfortu a diskrétnosti. Sáček je rozdělen do komor, které rovnoměrně rozlévají moč uvnitř sáčku. To zmenšuje profil sáčku, zvyšuje jeho diskrétnost a tlumí zvuky šplíchání. Ventil proti zpětnému toku zabraňuje styku stomie s močí a tím snižuje riziko rozvoje močových infekcí.  

 Sáčky SenSura Mio jsou dostupné v objemových velikostech Midi a Maxi, v neutrální šedé a průhledné variantě. 

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  

S tímto produktem zákazníci nejčastěji kupují

1 125 Kč
BRAVA Elastické vyrovnávací pásky - půlkroužky zvyšují bezpečnost a pocit jistoty při nošení stomického sáčku.


 

tiráž

(c)2013 -2017 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

Výdejní místo e-shopu, 17. listopadu - Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava
e-mail: ostrava@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.