Právě se nacházíte v: E-shop Stomické pomůcky Sáčky dvoudílné Urostomické SenSura Mio Click - urostomické sáčky (dvoudílný systém) - 30 ks/bal. - MAXI - neutrální šedá - příruba 40 mm

SenSura Mio Click - urostomické sáčky (dvoudílný systém) - 30 ks/bal. - MAXI - neutrální šedá - příruba 40 mm

SenSura Mio Click - urostomické sáčky (dvoudílný systém) - 30 ks/bal.  - Sensura Mio - urostomické sáčky - mechanický kroužek se zámečkem
SenSura Mio Click - urostomické sáčky (dvoudílný systém) - 30 ks/bal. SenSura Mio Click - urostomické sáčky (dvoudílný systém) - 30 ks/bal. SenSura Mio Click - urostomické sáčky (dvoudílný systém) - 30 ks/bal.
Varianta:
Naše cena:
Dostupnost: Skladem
Značka:Coloplast
Kód:114910
VZP číslo:0170583
ks
Aktuální cena: ,- Kč
  • Popis produktu

    SenSura Mio je dvoudílný systém skládající se z podložky a sáčku. Podložka se spolehlivě přilepí na tělo a zůstává na kůži i několik dní. K podložce se jednoduše připevní sáček, který se vyměňuje dle potřeby. To umožňuje vyměňovat sáček častěji než podložku. Tento systém je vhodný všude tam, kde je pokožka v okolí stomie podrážděná a časté nalepování a odlepování jednodílného sáčku by tuto situaci zhoršovalo.

   Sáček je k podložce bezpečně připevněn pomocí mechanického kroužku se zámečkem.  Slyšitelné kliknutí potvrzuje bezpečné uzamčení sáčku k podložce. Před uzamčením zámečku na kroužku lze sáček natočit do požadované pozice bez nutnosti odpojení sáčku od podložky. Zámeček se uzavírá i otevírá bez tlaku na břišní stěnu.

   Sáčky SenSura Mio jsou vyrobené z hebké tkané látky, která je příjemná pokožce a zároveň silná a voděodolná. To urychluje sušení sáčku po koupeli nebo plavání. Speciálně zvolená neutrální barva je navržena tak, aby si sáčku nikdo nevšiml – není vidět dokonce ani pod bílou košilí.

    Na straně sáčku od těla je v textilii vytvořeno kontrolní okénko, které umožňuje snadnou kontrolu stomie bez nutnosti odlepení sáčku.

      Uhlíkový filtr, kterým je sáček opatřen, redukuje zápach, zároveň však umožňuje proudění vzduchu a zachovává jeho diskrétnost. Filtr zmírňuje riziko nafukování sáčku a tím brání nežádoucímu "vyboulení" sáčku pod oděvem. V místě označení lze filtr otevřít nebo zavřít (přelepit) pro zmírnění efektu nafukování sáčku nebo naopak přisátí stěn sáčku k sobě. Sáčky Sensura Mio jsou navíc vybaveny unikátním kruhovým před-filtrem, který poskytuje vyšší ochranu před zanesením výměšky a bylo dokázáno, že redukuje nadouvání sáčku plyny až o 61%.

    Urostomické sáčky SenSura Mio mají  integrovaný měkký výpustný ventil, se kterým se snadno manipuluje a lze jej skrýt do kapsy sáčku, pokud není používán. To zabraňuje tření o nohu a poskytuje více komfortu a diskrétnosti. Sáček je rozdělen do komor, které rovnoměrně rozlévají moč uvnitř sáčku. To zmenšuje profil sáčku, zvyšuje jeho diskrétnost a tlumí zvuky šplíchání. Ventil proti zpětnému toku zabraňuje styku stomie s močí a tím snižuje riziko rozvoje močových infekcí.

    Sáčky SenSura Mio jsou dostupné v objemových velikostech Midi a Maxi, v neutrální šedé a průhledné variantě. Důležité je, aby se shodovala velikost upínacího mechanického kroužku podložky i sáčku. K dispozici jsou upínací kroužky – příruby o průměru: 40 mm a 50 mm.

 

Pozor – systém Sensura Mio není kompatibilní s předchozí řadou SenSura Click. Je tedy nutné mít i sáček i podložku řady Sensura Mio.

Komentáře produktu -> formulář pro odeslání komentářů.

Dotaz k produktu -> formulář pro odeslání emailu.

Zpět na seznam oddělení  


 

tiráž

(c)2013 -2017 Malkol-delta s.r.o.
Tvorba webu - DOLPHIN

(x)HTML 1.0 Strict!

 

kontakty

Prodejna zdravotních potřeb Petržílkova - Praha
Petržílkova 2706/30
155 00 Praha 13
e-mail: zppraha@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Cejl - Brno
Cejl 58, 602 00 Brno
e-mail: zpbrno@malkol.cz

Výdejní místo e-shopu, 17. listopadu - Ostrava
17. listopadu 1790
708 52 Ostrava
e-mail: ostrava@malkol.cz

Prodejna zdravotních potřeb Komenského - Olomouc
Komenského 20, 779 00 Olomouc
e-mail: olomouc@malkol.cz

Centrála BUŠOVICE
Bušovice 4, 338 24 Břasy 1
e-mail: eshop@malkol.cz

Podrobnější kontaktní údaje najdete na stránkách Prodejny
a Kontakty.